Met gemiddeld zo’n 40 busreizen per jaar rijden de bussen van Toonen Reizen regelmatig voor de deur van het Kandinsky College in Nijmegen. Een samenwerking die al zo’n zeven jaar bestaat en die heel goed bevalt, zo laat Joël van Thiel, facilitair coördinator bij de middelbare school weten. Lees maar!
“Voor alle busreizen, of dat nu excursies zijn of vervoer naar verschillende luchthavens, verzorgt Toonen Reizen de ritten. Daar zijn we heel tevreden over”, vertelt Joël. “Vanuit Toonen wordt er altijd heel snel op offertes gereageerd. De communicatie verloopt soepel en de lijnen zijn kort.”
Alles in een
Maar niet alleen de communicatie is een groot voordeel, vindt Joël. “Voor grote opdrachten stuur ik ook nog wel eens offerteaanvragen naar andere busmaatschappijen, maar ik kom eigenlijk altijd bij Toonen Reizen uit. Bij hen weet je waar je aan toe bent. Je krijgt altijd een offerte met een alles-in-één-prijs, met zaken als tolgelden en overnachtingskosten voor de chauffeurs inbegrepen. Dat voorkomt verrassingen achteraf en scheelt mij vooraf een hoop gepuzzel. Bij Toonen is het gewoon een complete ontzorging.”
In de achtertuin
En dat ontzorgen en meedenken met de klant, gebeurt ook bij calamiteiten. “Heel soms komt het wel eens voor dat we een offerte hebben ontvangen, maar dat wij vergeten zijn er een opdracht van te maken. Hoe fijn is het dan, dat je Toonen altijd kunt bellen en ze er alles aan doen om direct het probleem op te lossen. Daarnaast zitten ze bij ons bij wijze van spreken in de achtertuin. Dus het is ook mooi dat het zo lokaal allemaal geregeld kan worden. Al met al hoor je ons niet klagen, hoor”, zegt Joël lachend.
Rolstoeltaxi
Niet alleen voor het Kandinsky College zet Toonen Reizen zich in. Voor De Monnikskap, onderdeel van de scholengemeenschap, deed de busmaatschappij een bijdrage voor de aanschaf van een rolstoeltaxi. Zo kunnen leerlingen met een lichamelijke beperking of chronische aandoening ook genieten van excursies en andere uitstapjes. “Dat is echt een waardevolle toevoeging voor onze leerlingen. Schoolmedewerkers met een B-rijbewijs kunnen deze bus, die plaats biedt aan 9 personen, gebruiken voor uitstapjes met leerlingen. Er daar wordt veel gebruik van gemaakt. Heel mooi dat Toonen Reizen hiervoor een sponsorbijdrage heeft gedaan”, besluit Joël enthousiast.
